Wykonujemy zdjęcia z drona Kraków. Zdjęcia z powietrza Kraków. Film z drona Kraków. Film z powietrza Kraków. Wideo z powietrza Kraków. Wideo z drona Kraków. Wykonujemy zdjęcia z drona Tarnów. Zdjęcia z powietrza Tarnów. Film z drona Tarnów. Film z powietrza Tarnów. Wideo z powietrza Tarnów. Wideo z drona Tarnów.

Wykonujemy zdjęcie z drona Kraków. Zdjęcie z powietrza Kraków. Filmy z drona Kraków. Filmy z powietrza Kraków. Wideo z powietrza Kraków. Wideo z drona Kraków. Wykonujemy zdjęcie z drona Tarnów. Zdjęcie z powietrza Tarnów. Filmy z drona Tarnów. Filmy z powietrza Tarnów. Wideo z powietrza Tarnów. Wideo z drona Tarnów.

Dron zdjęcia Kraków. Dron filmy Kraków. Dron film Kraków. Dron zdjęcia Tarnów. Dron filmy Tarnów. Dron film Tarnów. Dron zdjęcia Rzeszów. Dron filmy Rzeszów. Dron film Rzeszów.

Dron 4k Kraków. Dron 4k Tarnów. Dron 4k Rzeszów.

Operator drona. Operator drona Kraków. Operator drona Tarnów. Operator drona Rzeszów.

Zdjęcia lotnicze. Zdjęcia lotnicze Kraków. Zdjęcia lotnicze Tarnów. Zdjęcia Rzeszów.

Zdjecia z góry. zdjecia nieruchomości Kraków. zdjecia nieruchomości Tarnów. zdjecia nieruchomości Rzeszów.

DJI MAVIC 2 PRO

KAMERA

NASZ SPRZĘT

KORZYSTAMY Z NAJLEPSZYCH NARZĘDZI NA RYNKU

DJI MAVIC 2 PRO

Mavic 2 Pro to dron dobrze znanej firmy DJI. Nesamowite parametry i możliwości urządzenia zachwycają, a także jego mała waga i niewielkie wymiary.

Kamera o rozdzielczości 20 Megapikseli powstała we współpracy z firmą Hasselblad.
Jej wysoka jakość matrycy i obrazu pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę.

Wiele możliwości technologicznych, w tym transmisja obrazu w czasie rzeczywistym, pozwala tworzyć zapierające dech w piersiach obrazy.

© 2019 by Jakub Piszczek. Proudly created with Wix.com