Wykonujemy zdjęcia z drona Kraków. Zdjęcia z powietrza Kraków. Film z drona Kraków. Film z powietrza Kraków. Wideo z powietrza Kraków. Wideo z drona Kraków. Wykonujemy zdjęcia z drona Tarnów. Zdjęcia z powietrza Tarnów. Film z drona Tarnów. Film z powietrza Tarnów. Wideo z powietrza Tarnów. Wideo z drona Tarnów.

Wykonujemy zdjęcie z drona Kraków. Zdjęcie z powietrza Kraków. Filmy z drona Kraków. Filmy z powietrza Kraków. Wideo z powietrza Kraków. Wideo z drona Kraków. Wykonujemy zdjęcie z drona Tarnów. Zdjęcie z powietrza Tarnów. Filmy z drona Tarnów. Filmy z powietrza Tarnów. Wideo z powietrza Tarnów. Wideo z drona Tarnów.

Dron zdjęcia Kraków. Dron filmy Kraków. Dron film Kraków. Dron zdjęcia Tarnów. Dron filmy Tarnów. Dron film Tarnów. Dron zdjęcia Rzeszów. Dron filmy Rzeszów. Dron film Rzeszów.

Dron 4k Kraków. Dron 4k Tarnów. Dron 4k Rzeszów.

Operator drona. Operator drona Kraków. Operator drona Tarnów. Operator drona Rzeszów.

Zdjęcia lotnicze. Zdjęcia lotnicze Kraków. Zdjęcia lotnicze Tarnów. Zdjęcia Rzeszów.

Zdjecia z góry. zdjecia nieruchomości Kraków. zdjecia nieruchomości Tarnów. zdjecia nieruchomości Rzeszów.

O NAS

Cześć, na imię mam Jakub. Filmowaniem oraz fotografią zajmuję się od najmłodszych lat. Fotograf z zawodu, reżyser, operator, montażysta, grafik... to ja. Aby dalej rozwijać się w swojej pasji, jestem również licencjonowanym przez
Urząd Lotnictwa Cywilnego operatorem drona. ​

Własna działalność Drone Picture to połączenie wszystkich wymienionych wyżej zawodów filmowych. Wrodzone poczucie estetyki, wypracowany kunszt wraz z nadążaniem za światowymi trendami w mediach, tworzą końcowy efekt w postaci materiału, filmu, zdjęć dla Ciebie oraz Twojej firmy.
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.
KONTAKT PONIŻEJ
 
Tel: 537 040 101
E-mail: dronepicture.info@gmail.com

© 2019 by Jakub Piszczek. Proudly created with Wix.com